KROFIAN CZ, spol. s r. o. otvorila novú výrobnú halu

Firma Krofian, jedna z popredných firiem v Českej republike v oblasti priemyselnej automatizácie, rozširuje svoje výrobné priestory. Dňa 5. 12. za účasti pani Žateckej, starostky Českej Lípy, vedenie spoločnosti a všetkých zamestnancov firmy, slávnostne otvorila novú výrobnú halu.

Priestor zaberá plochu 450 m2 a bude slúžiťako montáž a sklad zvyšujúcemu sadopytu po službách spoločnosti. V novej hale bude pracovať 20 zamestnancov z celkových 130. Ako prvá satu bude zostavovať montážna linka na meniče napätia pre elektromobily s celkovou dĺžkou 36 metrov. Vďaka investícii za asi sedem miliónov korún z vlastných zdrojov tak vznikne priestor pre nové zákazky a súčasnena plnenie cieľov Vízie 2018, ku ktorej sa spoločnosť zaviazala.

„Dostáva sa nám nový komfortný priestor na realizáciu zákaziek a ďalší krok k splneniu hospodárskych cieľov, ako je zdvojnásobenie obratu. Majiteľ firmy Jakub Krofián a celé vedenie je hrdé na to, čo ste dokázali, čo potvrdzuje okrem inéhoaj ocenenie Top Rating, ktorésme nedávno už tretíkrát obhájili,“ uviedol pri slávnostnom otvorení haly riaditeľ firmy Jaroslav Pertl.

Kontakt pre médiá

Mgr. Alena Krofiánová
+420 773 550 616
alena.krofianova@krofian.cz